Ümit Kalko

Ümit KALKO, 1983 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Ulum Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde, etkili lisans eğitimini Değer özgü Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Bölümünde tamamlamıştır. Doktora eğitimine El ve Kuruluş sahaında İstanbul Okumuş Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, yetişek bölümünde bellik kuruluşu, yönetimi, önemli bellik planlaması ve Türkiye’bile ilk kez önemli üniversite kurumlarının Master Franchise dokumalanma projesini gerçekleştirmiş ve muvaffakiyetyla sürdürmektedir. 2006 seneından hasetmüze kadar yetişek bölümünde sülale olarak birfena markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En cesim ideali, bir Türk yetişek markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden temellayarak cihan geneline yaymaktır.

Terbiye, spor, konuşma, ilmî alanlarda millî ve uluslararası çalışkan çkızılışmalar yürüten KALKO, birfena ayak topu, sepet topu bendeübünde reislik ve yöneticilik yapmıştır. Bir sene reislik yaptığı dönemde tam 32 sene sonra Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde zemin aldığı Ekeçekmece Basketbolspor ise Beko Basketbol Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bu tarz şeylerin tarafı esna Türkiye’nin en cesim özel meslek ve ağırşak derneği olan TÖDER’bile 6 yıldır idare kurulunda zemin almaktadır.

KALKO, yetişek sahaında yaptığı muvaffakiyetlı başlangıçimlerden dolayı birfena cemiyet, vakıf, dergi ve STK tarafından “Senenin Terbiye Duhulimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 seneından itibaren kurduğu içtimai yardımlaşma vakfında yetişek sahaında projeler yürütmektedir. Her sene birfena öğrenciye burs imkânı sağlayıcı KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde merhume babası Haberci Kalko’nun adını taşıyan bir anaokulu ve ilkokul ile alay malay öğretmenleriçin lojman yaptırıp Ulusal Terbiye Bakanlığı’na hibe etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde dü çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://gaziantepwebtasarimseo.name.tr/ https://guvenlisifre.name.tr/ https://japoncatercume.name.tr/ https://esyadepolama.name.tr/ https://otomasyonteknolojisi.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al puff bar satın al